Archív

Posledných 30 článkov

20.1.V nedeľu súboj v BudapeštiPatrik KočiBUDAPEŠŤ — V nedeľu 20. januára pokračuje najvyššia slovenská súťaž Tipsport Liga 48. kolom. Zverenci trénera Milana Jančušku nastúpia o 18:00 v hlavnom meste Maďarska proti MAC Újbuda.
20.1.Vysoká výhra v MaďarskuMAC - NZM 0:5, 45.kolo | Patrik KočiBUDAPEŠŤ — V nedeľňajšom stretnutí 45. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy zvíťazili Nové Zámky nad MAC Újbuda 5:0. Dva góly hosťujúcich Zámčanov strelil Henrich Ručkay, po góle si pripísali českí útočníci Tomáš Urban, Tomáš Pospíšil a Radim Hruška.
18.1.Michal Juraško končí v Nových ZámkochPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Cesty účastníka najvyššej slovenskej súťaže Tipsport Ligy z Nových Zámkov a obrancu Michala Juraška sa po vzájomnej dohode v piatok rozišli.
Dôvodom sú pretrvávajúce zdravotné problémy 34-ročného rodáka zo Zvolena, ktoré mu už neumožnia zasiahnuť do prebiehajúcej sezóny.
18.1.Novozámčania vezú zo Žiliny bodZAH - NZM 3:2, 47.kolo | Patrik KočiŽILINA — V zápase 47. kola Tipsport ligy prehrali zverenci trénera Milana Jančušku na ľade Žiliny 2:3 po samostatných nájazdoch. Skóre stretnutia otvorili hostia, v 5. minúte sa presadil Tomáš Urban. Ďalší gól videli diváci až v polovici zápasu, domáce publikum rozjasal gólom v presilovke Emil Bagin. Nerozhodný stav platil takmer do konca druhej časti hry, v jej poslednej sekunde však Tomáš Pospíšil v početnej prevahe vrátil vedenie Novým Zámkom. Vlci odpovedali rovnako v presilovke, na začiatku 46. minúty poslal stretnutie do predĺženia Rudolf Huna. Víťaza napokon určili až samostatné nájazdy, v ktorých o triumfe domácich rozhodol Martin Podešva.
18.1.Hokejový piatok: Áčko cestuje do Žiliny, rezerva privíta Považskú BystricuPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V piatok 18. januára pokračuje najvyššia slovenská súťaž Tipsport Liga 47. kolom. Zverenci trénera Milana Jančušku nastúpia o 17:30 v Žiline proti vlkom. Taktiež pokračuje aj St. Nicolaus 1. hokejová liga, novozámocká rezerva privíta o 18:30 na domácom ľade panterov z Považskej Bysrice.
16.1.Staňte sa exkluzívnym partnerom novozámockého hokejaPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Hokejový klub MHC MIKRON Nové Zámky prichádza na trh so zaujímavou novinkou. Účastník najvyššej slovenskej súťaže Tipsport Ligy spúšťa dva exkluzívne partnerské programy s názvom Klub 100 a Klub 1000.
16.1.O výhre nad majstrom rozhodol výborný tímový výkon.NZM - BB 3:2, 43.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Bielo-zelení zvíťazili v utorňajšom zápase 43. kola najvyššej slovenskej súťaže nad Banskou Bystricou 3:2. Po dvoch tretinách bolo skóre vyrovnané, presadili sa Tomáš Urban a Levko Koper. Na začiatku tretej tretiny doplatili hostia spod Urpína na svoju nedisciplinovanosť. Nové Zámky využili dlhú presilovku o dvoch hráčov, Tomáš Urban strelil svoj druhý gól v zápase. V 49. minúte zvýšil na 3:1 kapitán mužstva Adam Zbořil. Štyridsať sekúnd pred koncom ešte vykresal iskričku nádeje Marek Bartánus, ale barani už vyrovnávajúci gól aj vďaka výbornému Kristínovi nestrelili.
15.1.Mládež: Novozámocký podpis na historickom postupe žien SR 18 na MS.RedakciaRADENTHEIN — Ženská U18 sa prebojovala medzi svetovú elitu.
15.1.Novozámčania ukončili sériu prehier pod TatramiPPA - NZM 2:5, 42.kolo | Patrik KočiPOPRAD — Hokejisti Nových Zámkov zvíťazili v nedeľňajšom stretnutí 42. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy nad Popradom 5:2. Za hrdinu zápasu možno označiť Tomáša Pospíšila, ktorý jeden gól strelil a ďalšie tri góly pripravil. Veľmi dobrý výkon podal aj brankár Matej Kristín, ktorý si pripísal na konto úctyhodných 40 úspešných zákrokov. Stretnutie prinieslo až sedemnásť vylúčení, z ktorých dve potrestali zverenci Milana Jančušku strelením gólu.
15.1.V utorok doma proti majstroviPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V utorok 15. januára pokračuje Tipsport Liga zápasmi 42. kola. Zverenci trénera Milana Jančušku nastúpia o 18:30 na domácom ľade proti majstrovi z Banskej Bystrice.
15.1.V Nových Zámkoch vyrastá ďalšia brankárska opora reprezentácie: S Košarišťanom som sa ešte nerozprávalaPatrik KočiRADENTHEIN/NOVÉ ZÁMKY — Ženská reprezentácia do osemnásť rokov zvládla vo svojom poslednom vystúpení na majstrovstvách sveta divízie I skupiny A v rakúskom Radentheine nesmierne ťažkú úlohu – zdolala výber Nemecka 5:1. V budúcej sezóne sa tak mladé Slovenky predstavia v najvyššej divízii majstrovstiev sveta.

Jednou z najväčších opôr mužstva bola aj novozámocká rodáčka a odchovankyňa Nikola Zimková. Brankárka, ktorá v júli oslávila 15 rokov, na turnaji inkasovala iba štyrikrát.
14.1.Aktuálne informácie o zraneniachPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverencom trénera Milana Jančušku sa zranenia nevyhýbajú. Kto sa vracia do zostavy a kto bude naopak absentovať?
13.1.Áčko cestuje do Popradu, rezerva hostí TopoľčanyPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V nedeľu 13. januára pokračuje najvyššia slovenská súťaž Tipsport Liga 42. kolom. Zverenci trénera Milana Jančušku nastúpia o 17:00 pod Tatrami proti Popradu. Taktiež pokračuje aj St. Nicolaus 1. hokejová liga, novozámocká rezerva privíta o 16:00 na domácom ľade mužstvo Topoľčian.
12.1.Mladíci z rezervy takmer šokovali DubnicuDUB - NZB 4:3, 0.kolo | Patrik KočiDUBNICA NAD VÁHOM — Mladíci z novozámockej rezervy siahali v piatok na obrovské prekvapenie, keď v Dubnici vyhrávali už 3:1. Neskôr však Dubničania dokázali vyrovnať, a už keď to vyzeralo na predĺženie a zároveň aj šokujúci výsledok, dokázali domáci hráči v presilovej hre o dvoch hráčov 68 sekúnd pred záverečnou sirénou streliť rozhodujúci gól.
11.1.V piatok proti Liptovskému MikulášuPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V piatok 11. januára o 18:30 nastúpia zverenci Milana Jančušku na domácom ľade proti hokejistom Liptovskéo Mikuláša v rámci zápasu 41. kola Tipsport Ligy.
11.1.Na domácom ľade prehra o tri gólyNZM - LMI 2:5, 41.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Bielo-zelení v piatkovom 41. kole Tipsport ligy prekvapujúco prehrali s Liptovským Mikulášom 2:5. Domáci pritom v úvode stretnutia viedli zásluhou Henricha Ručkaya, no hostia po góloch Roberta Hunu a Mareka Urama otočili v prvej tretine vývoj stretnutia vo svoj prospech.
9.1.Rezerva v stredu hostí hráčov BratislavyPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V stredu 9. januára pokračuje St. Nicolaus 1. hokejová liga zápasmi 36. kola. Zverenci Garipa Salijiho privítajú na domácom ľade hokejistov z Bratislavy. Úvodné buly je o 18:30.
8.1.Mládež: Reprezentácia žien U18 na MS.RedakciaBRATISLAVA — V nominácii žien SR 18 na MS aj dve odchovankyne Nových Zámkov.
8.1.Novozámčania prehrali pod Pustým hradom 0:1ZVO - NZM 1:0, 49.kolo | Patrik KočiZVOLEN — V zápase 49. kola Tipsport Ligy prehrali Nové Zámky na zvolenskom ľade najtesnejším rozdielom 0:1. Keď už sa zdalo, že v riadnom hracom čase gól nepadne, prišlo dvojnásobné vylúčenie Novozámčanov. Bryndziari presilovku piatich proti trom využili tridsaťtri sekúnd pred koncom riadneho hracieho času, z priestoru medzi kruhmi mieril presne Rastislav Špirko.
7.1.V utorok odveta vo ZvolenePatrik KočiZVOLEN — Tipsport Liga pokračuje v utorok 8. januára predohrávkou 49. kola. Novozámčania v ňom cestujú pod Pustý hrad, kde o 18:00 nastúpia proti Zvolenu.
6.1.V nedeľu nastúpia Nové Zámky v DetvePatrik KočiDETVA — V nedeľu 6. januára nastúpia zverenci trénera Milana Jančušku na zápas 39. kola Tipsport Ligy v Detve. Duel pod Poľanou má uvodné buly o 17:30.
6.1.Pod Poľanou bez streleného góluDET - NZM 5:0, 39.kolo | Patrik KočiDETVA — V nedeľňajšom zápase 39. kola Tipsport Ligy prehrali Nové Zámky na ľade Detvy 0:5. Rozhodujúcou pasážou bola druhá tretina, ktorá sa skončila 3:0 v prospech domáceho tímu. Novozámčania nevyužili ani jednu z 25 striel.
4.1.Nový rok odštartujeme proti ZvolenuPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverenci Milana Jančušku odštartujú kalendárny rok 2019 domácim zápasom so Zvolenom. Duel 38. kola Tipsport Ligy je na programe v piatok o 18:30.
4.1.Novozámčania doma prehrali so Zvolenom 3:4NZM - ZVO 3:4, 38.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V piatok 4. januára privítali zverenci trénera Milana Jančušku hokejistov Zvolena. Po bezgólovej prvej tretine sa presadili hostia v 22. minúte a do konca druhej dvadsaťminútovky udreli ešte trikrát. Novozámčania nezložili zbrane, po dvoch góloch Branislava Fábryho a zásahu Janisa Andersonsa doťahovali výsledok, no vyrovnávajúci gól nezaznamenali ani v hre bez brankára.
30.12.Rok 2018 zakončia Nové Zámky v KošiciachPatrik KočiKOŠICE — V nedeľu 30. októbra 2018 nastúpia Nové Zámky v Košiciach na zápas 37. kola Tipsport Ligy. Úvodné buly v košickej STEEL Aréne je naplánované na 17:00.
30.12.Novozámčania zakončili kalendárny rok tesnou prehrou v KošiciachKEE - NZM 3:1, 37.kolo | Patrik KočiKOŠICE — Zverenci trénera Milana Jančušku prehrali na ľade lídra Tipsport Ligy z Košíc v nedeľňajšom stretnutí 37. kola. Nové Zámky poslal do vedenia Richard Nejezchleb, no 41 sekúnd po začiatku druhej časti hry vyrovnal Jakub Suja. Aj začiatok tretej tretiny vyšiel lepšie domácim, Gabriel Spilar totiž v 43. minúte strelil víťazný gól stretnutia. V závere pri power-play rozhodol o výhre Košíc 3:1 technickým gólom Evan Brophey.
28.12.Košarišťan vynuloval Žilinu, tá dostala šesťgólovú nádielkuNZM - ZAH 6:0, 36.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V piatkovom stretnutí 36. kola Tipsport Ligy zdolali Nové Zámky na domácom ľade Žilinu 6:0. O prvý gól domácich sa postaral v 16. min Andreas Štrauch. V druhej tretine sa presadili Richard Nejezchleb a Tomáš Pospíšil. Štrauch si v záverečnej časti hry pripísal na svoje konto druhý gól, skóre uzavreli v poslednej desaťminútovke Henrich Ručkay a Adam Zbořil. Andrej Košarišťan zlikvidoval všetkých 32 žilinských pokusov. Novozámčania zvíťazili vo štvrtom zápase za sebou a poistili si šieste miesto v tabuľke.
28.12.Prvá výhra mladíkov, rezerva zdolala TrnavuNZB - TRN 6:4, 0.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V súboji 32. kola St. Nicolaus 1. Hokejovej ligy sa zverenci Garipa Salijiho postarali o obrovské prekvapenie. Vyhrali prvý zápas v tomto ročníku, keď strelil šesť gólov a zdolali Trnavu. Hetrik strelil Richard Ondrušek, ktorému doma gólmi sekundoval Sebastián Slávik. Päť kanadských bodov za päť prihrávok zaznamenal Martin Jakúbek.
28.12.Posledný domáci zápas v roku 2018Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V piatok 28. decembra 2018 privítajú zverenci trénera Milana Jančušku v rámci 36. kola Tipsport Ligy mužstvo MsHK DOXXbet Žilina. Úvodné buly posledného domáceho zápasu v kalendárnom roku 2018 je o 18:30.
27.12.Vo štvrtok nastúpi rezerva proti TrnavePatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Vo štvrtok 27. decembra 2018 pokračuje St. Nicolaus 1. hokejová liga zápasmi 32. kola. Zverenci Garipa Salijiho privítajú na domácom ľade gladiátorov z Trnavy. Úvodné buly je o 18:30.