Archív

Posledných 30 článkov

20.3.Mládež: Doma víťazneNZ7 - HOB 9:3, 1.kolo | RedakciaNOVÉ ZÁMKY — Predposledný zápas na domácom ľade skončil jasným víťazstvom siedmakov nad rovesníkmi z HOBA Bratislava v pomere 9:3. Bohoš a Molnár s hetrikom.

Do dnešného zápasu 12-teho kola 1. ligy starších žiakov 7. ročníka (Región západ, Nadstavba TOP6 U13) nastúpili hráči a hráčky s viacerými posilami v zostave, ktoré hrávali za U14.

Domáci udreli ako prví v 9. minúte Viktor Gőgh našiel vtipnou prihrávkou Micka Vadkertiho a brankár hostí Paulička lovil puk zo siete – 1:0. O 12 sekúnd neskôr hostia prepadli v útočnom pásme a Krištóf Molnár krásnou strelou zvýšil na 2:0. Do druhého dejstva nastúpil domáci – pre poruchu rolby a následnom treste za zdržiavanie hry – v oslabení. Zakončenia súpera pomedzi betóny si brankár Dávid Sádecký postrážil. Vzápätí tak platilo otrepané „nedáš a dostaneš“. Domáci o 8 sekúnd po skončení oslabenia gólom Dávida Kodhaja zvýšili na 3:0. V 27. minúte sa ocitol v "tutovke" Lukáš Cvik - 4:0. Po faule nariadené trestné strieľanie premenil druhým gólom v zápase Krištóf Molnár. Druhá tretina sa skončila po strele hostí 8 sekúnd od modrej a zníženia stavu na 6:2. V záverečnom dejstve v 44. min. zvýšil samostatnou akciou Samo Bohoš na 7:2. Gólu sa hostia dočkali až počas presilovej hry v 47. minúte. Malakhov znížil na 7:3. Ako prvý v zápase o 13. sek. neskôr dosiahol čistý hetrik Samo Bohoš - 8:3. Krušné chvíle pre hostí prišli o 2 minúty neskôr. Druhý hetrik v zápase a dvadsiaty gól v sezóne zaznamenal Krištóf Molnár a upravil tak na konečných 9:3.

"Dnes sa mužstvo založilo tak, že chceme vyhrať a konečne získať víťazstvo v nadstavbovej časti. Boli sme od začiatku aktívnejší a herne sme HOBU predčili v každom smere. Jediné, čo nás v tomto zápase trápilo, bola koncovka. Inak môžem mužstvu zagratulovať k výhre." poznamenal tréner Boris Záhumenský.

Hráčom a hráčkam gratulujeme k víťazstvu!

14.3.Andrej Košarišťan hosťom v relácii OVERTIMEPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V najnovšom dieli hokejovej relácie OVERTIME vyspovedal Boris Valábik novozámockú oporu a reprezentačného brankára Andreja Košarišťana. Okrem hokejových otázok zameraných na Nové Zámky a reprezentáciu odpovedal Košo napríklad aj na to, aké je jeho obľúbené jedlo.
11.3.Mládež: PLANÉTA HOKEJRedakciaBRATISLAVA — HK Lokomotíva Nové Zámky sa zapojila do výzvy Raiffeisen Bank na podporu mládežníckeho hokeja. Získajte dobrý pocit a hlasujte do 31. marca 2019.
5.3.Novým Zámkom sa po tesnej prehre sezóna skončilaDET - NZM 2:1, 0.kolo | Patrik KočiDETVA — V utorňajšom štvrtom zápase kvalifikácie o play-off Tipsport Ligy prehrali Nové Zámky s Detvou 1:2. Hráči Detvy vyhrali celú sériu 3:1 na zápasy a postúpili do štvrťfinále, pre Nové Zámky sa sezóna predčasne končí.
4.3.Novozámčania prehrali 2:4, Detva s mečbalomDET - NZM 4:2, 0.kolo | Patrik KočiDETVA — V treťom stretnutí kvalifikácie o play off Tipsport Ligy prehrali Nové Zámky na ľade Detvy 2:4. V sérii hranej na tri víťazné zápasy prehrávajú 1:2 na zápasy. Štvrtý duel je na programe v utorok 5. marca o 18:00 opäť na detvianskom ľade.
3.3.Séria sa za stavu 1:1 sťahuje pod PoľanuPatrik KočiDETVA — V pondelok 4. marca a utorok 5. marca o 18:00 nastúpia zverenci trénera Milana Jančušku v Detve na tretí a štvrtý zápas kvalifikácie o play-off Tipsport Ligy.
2.3.Prvý skalp Detvy, Novozámčania vyhrali 4:2NZM - DET 4:2, 0.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V piatkovom zápase kvalifikácie o Kaufland play off Tipsport Ligy 2018/2019 zvíťazili Nové Zámky nad Detvou 4:2. V sérii hranej na tri víťazstvá sa ujali vedenia 1:0.
2.3.V druhom zápase výhra Detvy po predĺženíNZM - DET 3:4, 0.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V druhom zápase predkola play-off prehrali Nové Zámky na domácom ľade s Detvou 3:4 po predĺžení. Séria sa za stavu 1:1 sťahuje do Detvy.
28.2.Preview pred dvojzápasom s DetvouPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V piatok 1. marca 2019 štartuje kvalifikácia o play-off Tipsport Ligy. Zverenci trénera Milana Jančušku vyzvú na domácom ľade o 18:00 Detvu. Druhý zápas je na programe v rovnakom čase v sobotu.
27.2.V predkole narazíme na DetvuPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V kvalifikácii o play off, v ktorej sa hrá séria na tri víťazné zápasy, nastúpia zverenci trénera Milana Jančušku proti Detve. Odštartuje už v piatok 1. marca.
26.2.Novozámčania prehrali s TrenčínomNZM - TNE 0:3, 55.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V poslednom kole základnej časti Tipsport Ligy prehrali Nové Zámky na domácom ľade s Trenčínom 0:3. Zverenci trénera Milana Jančušku tak zabojujú o štvrťfinále v baráži proti Detve.
26.2.Základnú časť zakončí súboj o šiestu priečkuPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V utorok 26. februára je na programe posledné 55. kolo základnej časti Tipsport Ligy. Novozámčania v ňom v priamom súboji o šieste miesto, ktoré zaručuje priamy postup do štvrťfinále, vyzvú Duklu Trenčín. Úvodné buly zápasu je o 17:30.
25.2.Mládež: Pozvánka na zraz SR 18 a SR 16 ŽenyRedakciaBRATISLAVA — V nominácii SR 18 a SR 16 Ženy na Výcvikový tábor aj štyri hráčky z Nových Zámkov.
24.2.V nedeľu na ľade Banskej BystricePatrik KočiBANSKÁ BYSTRICA — V nedeľu 24. februára pokračuje najvyššia slovenská súťaž Tipsport Liga svojim predposledným kolom. Zverenci trénera Milana Jančušku nastúpia o 17:00 pod Urpínom proti Banskej Bystrici.
24.2.Pod Urpínom prehra 1:3BB - NZM 3:1, 54.kolo | Patrik KočiBANSKÁ BYSTRICA — V predposlednom 54. kole Tipsport Ligy prehrali Nové Zámky v Banskej Bystrici 1:3.
22.2.Mládež: Ples rodičov a priateľov Novozámockého mládežníckeho hokeja vo veľkom štýleRedakciaNOVÉ ZÁMKY: V sobotu, dňa 16. februára 2019 sa uskutočnil druhý ročník plesu rodičov a priateľov novozámockého mládežníckeho hokeja. 120 hostí, ktorí naplnili reštauráciu Berek skvelou náladou a priateľskou atmosférou, sú jedna krvná skupina nielen čo sa zábavy týka. Tým jednoznačným spoločným menovateľom je hlavne nadšenie pre hokej, ako extraligový, tak mládežnícky.
21.2.Novozámčania zdolali PrešovPRE - NZB 0:9, 5.kolo | Patrik KočiZVOLEN — V stredu nastúpili Novozámčania na zápas 5. kola play-out St. Nicolaus 1. Hokejovej ligy. Na zvolenskom ľade zdolali HC Prešov 9:0.
19.2.Mládež: Víťazstvo v derby chutí výborneNZ8 - NIT 6:5, 1.kolo | RedakciaNOVÉ ZÁMKY — V prestížnom regionálnom derby výhra ôsmakov nad rovesníkmi z Nitry v pomere 6:5. Petrík sa blysol hetrikom.

Do dnešného zápasu 16-teho kola 1. ligy starších žiakov 8. ročníka (Región západ, Nadstavba TOP6 U14) nastúpili hráči a hráčky s tým, že nadviažu na včerajší výkon so Slovanom.

Derby bolo vyrovnané a dramatické. Zápas mal vysoké tempo a na hráčoch a hráčkach oboch mužstiev bolo cítiť, že jeden druhému nič nedarujú. Lepší štart do stretnutia mali domáci. Dvakrát viedli (Petrík 1:0, Kodhaj 2:1). Prvá tretina sa skončila vyrovnaním stavu na 2:2. Začiatok druhej tretiny patril hosťom, avšak Viktor Petrík svojím druhým gólom v zápase v 39. min. vyrovnal na 3:3. Postupom času iniciatívu prebrali hostia a zvýšili vedenie o dva góly. Na strane hostí zaujal štvorgólový strelec Lukáš Balko. Boris Záhumenský: "Do tretej tretiny sme vstupovali s dvojgólovým mankom, ale vedeli sme, že môžeme zápas otočiť v náš prospech, čo sa nám nesmiernou snahou a bojovnosťou podarilo." V zápase sa následne striedali v diktovaní hry oba celky, čo sa muselo páčiť aj divákom na tribúne. Gólmi Filipa Czuczora a Viktora Petríka vyrovnali na 5:5. V 58. minúte, po fantastickej akcii Adama Kečkéša, vsietil víťazný gól Samo Bohoš.

"Práve pre takéto momenty sa toľko trénuje a obetuje čas, ale nakoniec to stojí za to! Som rád, že sme hrali s chuťou a bojovali až do konca." poznamenal tréner Boris Záhumenský.

Každé víťazstvo je vzácne, no triumf nad Nitrou teší dvojnásobne. Hráčom a hráčkam gratulujeme k víťazstvu!

17.2.V nedeľu zápas na LiptovePatrik KočiLIPTOVSKÝ MIKULÁŠ — V nedeľu 18. februára pokračuje najvyššia slovenská súťaž Tipsport Liga zápasmi 52. kola. Zverenci trénera Milana Jančušku nastúpia o 17:00 v Liptovskom Mikuláši.
17.2.V Liptovskom Mikuláši prehra 0:1LMI - NZM 1:0, 52.kolo | Patrik KočiLIPTOVSKÝ MIKULÁŠ — V súboji 52. kola Tipsport Ligy prehrali Nové Zámky na ľade Liptovského Mikuláša 0:1.
15.2.Hokejový piatok: Áčko cestuje do Miškovca, béčko hostí Považskú BystricuPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V piatok 15. februára pokračuje najvyššia slovenská súťaž Tipsport Liga zápasmi 51. kola. Zverenci trénera Milana Jančušku nastúpia o 18:30 na ľade DVTK Jegesmedvék. Zároveň pokračuje aj St. Nicolaus 1. Hokejová ligá zápasmi 4. kola play-out. B-tím Nových Zámkov o 18:30 hostí Považskú Bystricu.
15.2.Novozámčania zdolali DVTK po nájazdochMIS - NZM 1:2, 51.kolo | Patrik KočiMIŠKOVEC — V piatkovom zápase 51. kola Tipsport Ligy vyhrali Nové Zámky na ľade maďarského Miškovca 2:1 po samostatných nájazdoch.
13.2.Novozámčania zdolali Detvu po predĺžení, rozhodol RučkayNZM - DET 3:2, 50.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V stredajšom zápase 50. kola Tipsport Ligy vyhrali Nové Zámky nad Detvou 3:2 po predĺžení. O góly bielo-zelených sa postarali Juraj Jurík, Eduard Šimun a Henrich Ručkay.
12.2.V nedeľu proti ľadovým medveďomPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V nedeľu pokračuje najvyššia slovenská súťaž Tipsport Liga 40. kolom. Zverenci trénera Milana Jančušku privítajú na domácom ľade o 16:00 maďarský Miškovec.
12.2.V stredu zápas s DetvouPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V stredu 13. februára pokračuje Tipsport Liga zápasmi 50. kola. Novozámčania na svojom ľade privítajú od 18:30 hokejistov Detvy.
10.2.Na autogramiáde padli stovky podpisov i úsmevovPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V sobotu 9. februára sa v nákupnom centre Aquario od 14:00 uskutočnila autogramiáda hokejistov Nových Zámkov.
10.2.Novozámčania uspeli aj v druhom barážovom zápaseNZB - PRE 7:2, 2.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Rezerva Nových Zámkov vyhrala aj druhý zápas play-out St. Nicolaus 1. Hokejovej ligy. Na domácom ľade zdolala Prešov 7:2
8.2.Novozámčanom pomohol s buly majster sveta z GöteborguPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Počas reprezentačnej pauzy zavítal na tréning A-mužstva bývalý hviezdny útočník Jozef Stümpel. Dvojnásobný medailista z majstrovstiev sveta, ktorý bol známy aj ako výborný hráč na vhadzovania, predával svoje skúsenosti novozámockým útočníkom.
7.2.V sobotu autogramiáda v OC AquarioPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — MHC Mikron Nové Zámky si počas reprezentačnej prestávky v spolupráci s AQUARIO SHOPPING CENTER Nové Zámky pripravil pre svojich fanúšikov autogramiádu.
5.2.Nové Zámky predĺžili zmluvu s elitným útočníkomPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Jeden z najvyšších hokejistov Tipsport Ligy si oblečie bielo-zelený dres aj v nasledujúcej sezóne. Vedenie HC Nové Zámky s.r.o. a 33-ročný český útočník Tomáš Urban sa dohodli na predĺžení spolupráce o dva roky.