Archív

V júni 2012 vyšli tieto články:

22.6.Letná hokejová akadémia Ice TigersIng. František SuchardaKvalitná príprava v lete na ľade aj na suchu

Pozývam malé tigríčatá aj väčsie tigre na letnú hokejovú akadémiu Ice Tigers pod vedením skúsených trénerov. Na zimnom štadióne v Nových Zámkoch sa uskutoční letný kemp detí pre deti z Nových Zámkov a okolia vo vekových kategóriách od prípravky až po dorastencov v termínoch od 5.8. do 1.9.2012. Pre deti z väčších vzdialeností vieme zabezpečiť ubytovanie a stravovanie. Ďeťom sa budú venovať skúsení tréneri a zapojí sa do projektu aj tréner našich mužov Róbert Spišák, ktorý bude tútorom celého podujatia. Tréningy budú zoradené do týždenných cyklov s tréningom na ľade a aj z kondičnej a technickej prípravy. Začiatkom júla oznámime mená trénerov aj výšku poplatku týždenného cyklu. Deti budú zoradené podľa vekových kategórií a aj náročnosť tréningov bude prispôsobená ich veku a zdatnosti. Ak chcete v auguste využiť možnosť zdokaliť sa v jednotlivých činnostiach očakávame, že sa prihlásite po zverejnení výšky poplatku na e-mailovej adrese, ktorú tiež zverejníme začiatkom júla. Ak máte záujem zúčastnite sa ankety k tejto téme.
21.6.Rada SZĽH bilancovalaIng. František SuchardaRada SZĽH bilancovala úspešnú sezónu 2011/2012

BRATISLAVA (SZĽH) - V kongresovej sále hotela DoubleTree by Hilton v Bratislave sa vo štvrtok 21. júna 2012 uskutočnilo rokovanie Rady Slovenského zväzu ľadového hokeja. Okrem bilancovania uplynulej sezóny 2011/2012, delegáti Rady SZĽH schválili doplnky k poriadkom a smerniciam SZĽH, ako aj rozpočet zväzu na rok 2012.
19.6.Do MOL ligy vstúpíme ako ICE TIGERSIng. František SuchardaSkutočnosť, že HC Nové Zámky bude účastníkom nadnárodnej hokejovej MOL Ligy sme vám už oznámili pred dvoma týždňami. Na najbližšom zasadnutí Výkonného výboru SZĽH očakávame súhlasné stanovisko, pretože sme splnili všetky požadované náležitosti. Začiatkom júna zasadli hlavní sponzori tímu, ktorí sa dohodli na spôsobe jeho riadenia a tiež na marketingovom zastrešení. Jedným z nich je Marián Lukáčik, ktorého meno je už niekoľko rokov spojené s nitrianskym hokejom.
12.6.HC Nové Zámky povedie v MOL lige Robert SpišákIng. František SuchardaPod taktovkou skúseného trenéra
Dnes došlo k dohode medzi vedením HC Nové Zámky a trénerom Robertom Spišákom. So skúseným trénerom sme sa dohodli na jednu sezónu s opciou na ďalšiu sezónu.
10.6.V MOL lige 10 účastníkovIng. František SuchardaNapokon aj Steaua Bukurešť podala žiadosť na štart v novej sezóne.
Deväť tímov, ktoré priebežne avizovali svoj štart nakoniec do stanoveného limitu piatka 8.6.2012 do 16,00 doplnil aj klub Steaua Bukurešť, ktorý avizoval svoje výhrady. Týmto je tiež prihlásený do Mol Ligy na sezónu 2012-13 spolu s ostatnými tímami.
10.6.Z hokejovej histórie 2 - Nové Zámky v sezóne 1983/84Ing. František SuchardaNové Zámky v tejto sezóne po nejakej odmlke opäť nastúpili v 2. SNHL. Kým v skupine západ a stred sa ledva dali dokopy družstvá na štart v súťaži, tak na východe sa museli vytvoriť až dve skupiny A a B a končili finálovou skupinou, ktoré tvorili 4 družstvá.
6.6.MOL liga v Nových ZámkochTisková zprávaOd budúcej sezóny sa bude v Nových Zámkoch s určitosťou hrať nadnárodná súťaž MOL Liga. Dnes sa konalo zasadnutie hlavných sponzorov a dohodla sa štruktúra a zabezpečenie súťaže. MOL Liga sa bude hrať v Nových Zámkoch za podpory marketingovej spoločnosti, ktorá bude mať všetky reklamné práva a zároveň bude finančne zastrešovať všetky náklady na hladký chod družstva v súťaži.