Prvý zápas v nitrianskej réžii

Zverejnené 15.3.2018 | Patrik Koči
NITRA — Prvý štvrťfinálový duel pod Zoborom zvládla podstatne lepšie Nitra, ktorá zdolala Nové Zámky 8:1. Bielo-zelení stratili duel už v úvodnej tretine, po ktorej prehrávali 0:4. Jediný presný zásah Nových Zámkov prišiel v poslednej tretine z hokejky Róberta Vargu.

Už v piatok, rovnako od 18:00, nastúpia Nové Zámky pod Zoborom na druhý štvrťfinálový zápas.
QF1, štvrtok 15.3.2018, 18:00

HK Nitra

8:1

(4:0, 2:0, 2:1)

Góly a asistencie: 5. Mezei (Mikúš, Rais), 7. Ručkay, 9. Paulovič (Mikúš), 14. Kovacs (Kutálek), 26. Krištof (Rýgl), 39. Ručkay (Ručkay, Kutálek), 49. Blackwater (Slovák, Lantoši), 59. Slovák (Lantoši) – 54. Varga (Šille, Salija). Rozhodcovia: Miroslav Štefik, Peter Stano – Tomáš Gegáň, Martin Krajčík. Vylúčenia: 6:5. Využitie: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 2829. Strely na bránu: 36:33.