Príprava zavŕšená prehrou proti Fehérváru

Zverejnené 3.9.2017 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — V nedeľu od 18:30 vykorčuľovali zverenci Štefana Mikeša na posledný zápas Memoriálu Gábora Ocskaya, ktorý bol zároveň aj posledným prípravným zápasom pred novou sezónou Tipsport ligy.

Iniciatívu v zápase od úvodu prebral domáci Fehérvár AV19, ktorý otvoril skóre v 2. minúte zásluhou Kógera. Následne sa skóre menilo až 24 sekúnd pred koncom druhej tretiny, keď domáce mužstvo poslal do dvojgólového náskoku Latendresse. Po sérii zaujímavých vylúčení v úvode tretej tretiny zvyšoval na 3:0 v 44. minúte Luttinen, ktorého o dve minúty napodobnil Vincze. Novozámčania sa predsa len dočkali presného zásahu v 47. minúte, keď znížil na 4:1 Karel Plášil. Za domáce mužstvo ešte tesne pred koncom sirény skóroval Latendresse.

přát., nedeľa 3.9.2017, 18:30

Fehérvár AV19

5:1

(1:0, 1:0, 3:1)

Góly a asistencie: 2.Kóger, 40. Latendresse, 44.Luttinen, 46. Vincze, 60.Latendresse – 47.Plášil. Vylúčenia: 4:7 na 2 minúty, navyše Deyl OT. Využitie: 1:0. V oslabení: 0:0.

Kornakker (Rajna) – Jyrkkiö, Uotila; Kóger, Erdély, Vincze – Vidmar, Stipsicz; LoVecchio, Latendresse, Luttinen – Harty, Szabó; Szita, Szabó Pál, Music – Szirányi, Szabó; Vizi, Kocsis, Reisz

Romančík (Kováč) – Kovačevič, Plášil; Raenko, Novotný, Varga – Prapavessis, Salija; Dubec, Lantoši, Zbořil – Chovan, Deyl; Klenko, Dubinin, Piačka – Šimek, Šiška; Fábry, Šimun, Tibenský