Novozámčania padli v samostatných nájazdoch

Zverejnené 5.11.2017 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — V nedeľu do Nových Zamkov pricestovali rytieri zo Zvolena. Hoci zverenci Ladislava Lubinu prehrávali už 1:3, v posledných troch minútach stretnutia dokázali vyrovnať. V predĺžení gól nepadol, rozhodovalo sa teda v samostatných nájazdoch, kde uspeli hostia gólom Coffmana.
19. kolo, nedeľa 5.11.2017, 16:00

3:4

(1:1, 0:2, 2:0 - 0:0)

HKM Zvolen

Góly a asistencie: 17. Cetkovský (Hruška), 57. Novák (Špirko), 59. Špirko (Novák) – 5. Ďaloga (Ťavoda), 26. Obdržálek (Coffman, Steen), 34. Obdržálek (Drgoň, Ross), rozh. náj. Coffman. Rozhodcovia: Stano, Morozov – Gegáň, Krajčík. Vyloučení: 1:3. Využitie: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1168. Strely na bránu: 37:33.

Kováč (Romančík) – Plášil, M. Novák, Hruška, Šimek, Salija, Prapavessis, Fábry, Trávniček – Raenko, Špirko, Škoda – Štumpf, Dubinin, Monja – Cetkovský, Novotný, Zbořil – Lantoši, Šimun, R. Varga