Novozámčania odchádzajú z Liptova s dvoma bodmi, Šimun s hetrikom

Zverejnené 26.12.2017 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Zverenci Ladislava Lubinu v utorok zvíťazili na Liptove 4:3 po predĺžení. V riadnom hracom čase sa hetrikom prezentoval Eduard Šimun, v predĺžení následne rozhodol Michal Novák.
30. kolo, utorok 26.12.2017, 17:00

HK32 L.Mikuláš

3:4 pr.

(0:1, 2:2, 1:0 - 0:1)

Góly a asistencie: 33. Langhammer (Suchý, Kuráli), 34. Števuliak (Tabaček, Langhammer), 52. Huna (Sukeľ, Rapáč) – 6. Šimun (Zbořil, Saulietis), 27. Šimun (Saulietis, Zbořil), 37. Šimun, 65. Novák (Novotný, Lantoši). Rozhodcovia: Lauff, Kalina – Bogdaň, Kollár. Vylúčenia: 1:5. Využitie: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1000. Strely na bránu: 32:27.

Košarišťan – Gründling, Pacalaj, Suchý, Kuráli, Mezovský, Tabaček, Moravčík, Nádašdi – Števuliak, Langhammer, Huna – Laco, Piatka, Rapáč – J. Sukeľ, M. Sukeľ, Kriška – Vybíral, Lištiak, Žiak

Baroš – Salija, Látal, Plašil, Novák, Hruška, Jass, Šimek, Vidovič – Cetkovský, Novotný, Lantoši – Saulietis, Šimun, Zbořil – Lorraine, Škoda, Gratton – Fábrym Varga, Hřebejk

Ohlasy po stretnutí

Pavol Paukovček, tréner Liptovského Mikuláša: "O zápase rozhodla druhá tretina, kde sme dostali súpera pod tlak. Podarilo sa nám dať dva góly, potom sme kuriózny dostali. V predĺžení sme dostali gól, ktorý nebudem komentovať."

Ladislav Lubina, tréner Nových Zámkov: "Budem stručný. Neviem, čo si mám o tomto zápase myslieť, preto ho nebudem ani komentovať."