Novozámčania nedokázali skórovať ani v Trenčíne

Zverejnené 29.10.2017 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Súboj pod hradom Matúša Čáka zverencom Ladislava Lubinu nevyšiel. Hoci mali v zápase opticky navrch, z 29 striel bielo-zelených nesmerovala za domáceho Valenta ani jedna. Chyby Novozámčanov potrestal v 27. minúte Gašparovič a v 31. minúte Špankovič. Následne na konečných 3:0 upravil v 58. minúte Hossa, ktorý premenil trestné strieľanie.
16. kolo, nedeľa 29.10.2017, 15:00

Dukla Trenčín

3:0

(0:0, 2:0, 1:0)

Góly a asistencie: 27. Gašparovič (Cebák, Špankovič), 31. Špankovič (Gašparovič), 58. Hossa (t.s.). Rozhodcovia: D.Konc, Goga – J.Tvrdoň, M.Orolín. Vylúčenia: 8:7. Využitie: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 2430. Strely na bránu: 19:29.

Valent – Starosta, L. Romančík, Cebák, Frühauf, Bohunický, Holenda, L. Kozák – M. Hecl, Sojčík, Bezúch – Marcel Hossa, Bulík, T. Varga – O. Mikula, R. Dlouhý, Jakub Gašparovič – D. Hudec, J. Pardavý ml., J. Švec – Špankovič

V. Kováč – M. Jass, Plášil, Prapavessis, Salija, M. Novák, M. Hruška, Šimek – V. Škoda, Špirko, Monja – Zbořil, Š. Novotný, Cetkovský – K. Jass, Šimun, Lantoši – Rajenko, Dubinin, Fábry – R. Varga