Bielo-zelení otočili zápas so Žilinou a zvíťazili po predĺžení

Zverejnené 3.1.2018 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Zverenci Ladislava Lubinu v stredu privítali vlkov zo Žiliny. Hostia síce po 2. tretine vyhrávali 4:1, no Novozámčania v poslednej tretine dokázali vyrovnať a v predĺžení gólom Saliju zvíťaziť 5:4.
33. kolo, streda 3.1.2018, 18:30

5:4 pr.

(0:2, 1:2, 3:0 - 1:0)

MsHK Žilina

Góly a asistencie 24. Lantoši (Škoda), 41. Varga (Novotný, Cetkovský), 58. Šimun (Saulietis, Plášil), 59. Saulietis (Zbořil, Lorraine), 63. Salija (Zbořil) – 12. Jurík (Tvrdoň), 15. Hruška, 21. Klimenta (Pospíšil, Kozák), 39. Klimenta (Pospíšil). Rozhodcovia: Baluška, Fridrich - Tvrdoň, Gegáň. Vylúčenia: 4:4. Využitie: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 839. Strely na bránu: 47:36.

Baroš (Foltán) – Salija, Látal, Plášil, Michal Novák, M. Hruška, M. Jass, Šimek, Vidovič – Cetkovský, Novotný, R. Varga – Saulietis, Šimun, Zbořil – Lorraine, Škoda, Lantoši – Dubec, Rehák, Fábry

MsHK Žilina

Tomek (Mikoláš) – Juraško, Kozák, Poulin, Mazanec, Chaloupka, M. Roman, Meliško, Mendrej – Pospíšil, Handlovský, Klimenta – J. Jurík, R. Hruška, Tvrdoň – Stupka, Holovič, Konečný – Rogoň, Húževka, Švihálek