Novozámčania získali s majstrom dva body

Zverejnené 22.9.2017 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Čierno-zelení od 18:30 privítali úradujúceho majstra z Bystrice. O prvý gól sa postaral v 9. minúte v presilovej hre Štepán Novotný. Rovnaká situácia sa zopakovala aj v 34. minúte, keď opäť Novotný zvýšil na 2:0. Po sérii oslabení sa presadili aj hostia, v 36. minúte znížil Andrisík a v poslednej minúte druhej tretiny vyrovnal Belluš. V poslednej tretine gól nepadol, o víťazovi sa rozhodovalo až v predĺžení. Dva body pre Nové Zámky zabezpečil v 61. minúte Arturs Salija.
5. kolo, piatok 22.9.2017, 18:30

3:2

(1:0, 1:2, 0:0 – 1:0)

HC05 B.Bystrica

Góly a asistencie: 9. Novotný (Zbořil, Salija), 34. Novotný (Prapavessis), 61. Salija (Špirko, Kováč) – 36. Andrisík (Ďatelinka, Hohmann), 40. Belluš (Bubela). Rozhodcovia: Goga, Jonák – Orolin, Kacej. Vylúčenia: 6:6. Využitie: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1342. Strely na bránu: 29:46.

Kováč (Romančík) – Plášil, Chovan, Salija, Prapavessis, Hain, Kovačevič, Deyl – Surovka, Špirko, Varga – Cetkovský, Novotný, Zbořil – Lantoši, Dubinin, Tibenský – Rehák, Šimun, Fábry – Piačka

Lassila (Lukáš) – Ďatelinka, Kubka, Brejčák, Sedlák, Mihálik, Dame-Malka, Gélinas – Faille, Surový, Lunter – Belluš, Bortňák, Lamper – Brittain, Bubela, Hohmann – Andrisík, Tamáši, Češík – Gabor