Novozámčania v úvode zdolali Zvolen 5:1

Zverejnené 8.9.2017 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Novozámčania začali novú sezónu na výbornú. Zvolen zdolali vysoko 5:1 a pripísali si rvé body do tabuľky.

Domáci gólostroj otvoril už v 1. minúte Salija, ktorý prekvapil Climieho strelou od modrej čiary. V druhej tretine sa čierno-zelení radovali až trikrát. Najprv v 22. minúte Lantoši, následne v 34. minúte Cetkovský a v 37. minúte Novotný. V poslednej tretine poslal Nové Zámky do päťgólového náskoku Zbořil. Čisté konto výborne chytajúcemu Kováčovi zmaril štyri minúty pred koncom Hraško.

1, piatok 8.9.2017, 18:30

5:1

(1:0, 3:0, 1:1)

HKM Zvolen

Góly a asistencie: 1.Salija, 22.Lantoši (Salija), 34.Cetkovský (Zbořil, Novotný), 37.Novotný (Salija), 46.Zbořil (Prapavessis,Cetkovský) - 56.Hraško (Ross, Jurík). Rozhodcovia: Konc D., Konc J. – Výleta, Orolin. Vylúčenia: 3:6. Využitie: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1852. Strely na bránu: 39:40.

Kováč (Romančík) – Plášil, Kovačevič, Salija, Prapavessis, Deyl, Chovan, Šimek – Varga, Špirko, Schultz – Cetkovský, Novotný, Zbořil – Lantoši, Dubinin, Tibenský – Dubec, Surovka, Fábry – Rehák