Proti UTE trápila koncovka, body však zostávajú v Nových Zámkoch

Zverejnené 27.8.2017 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — V nedeľu od sedemnástej hodiny odohrali Novozámčania zápas Vyšehradského pohára proti UTE Budapešť. Hoci mali bielo-zelení celý zápas prevahu, slovinského brankára Silu nedokázali prekonať dve tretiny. Až v 42. minúte ho prestrelil v presilovej hre Martin Chovan. Bol to zároveň jediný gól zápasu. Za najlepšieho hráča z tímu HC Nové Zámky bol zvolený brankár Patrik Romančík. Za najlepšieho hráča z tímu UTE Budapešť bol zvolený brankár Aleš Sila.
4. kolo, nedeľa 27.8.2017, 17:00

1:0

(0:0, 0:0, 1:0)

UTE Budapest

Góly a asistencie: 42. Chovan (Lantoši). Rozhodcovia: Bachúrik J., Druga – Kúdeľová, Hronský. Vylúčenia: 4:7. Využitie: 1:0. V oslabení: 0:0.

Romančík (Pavlas) – Prapavessis, Hain, Raenko, Novotný, Kučkin – Salija, Kovačevič, Cetkovský, Dubinin, Schultz – Plášil, Chovan, Zbořil, Varga Róbert, Lantoši – Šiška, Šimek, Tibenský, Šimun, Fábry

Sila (Ágoston) – Becze, Sikorčín, Sági, Nemes, Huba, Kiss, Turbucz, Roczanov, Pichler, Hegyi, Dósa, Schmál, Benk, Cseter, Pápa, Nagy, Varga Arnold, Szalma