Výhra 4:3 po predĺžení

Zverejnené 23.8.2017 | Redakce
NOVÉ ZÁMKY — Hokejisti HC Nové Zámky porazili vo svojom druhom zápase Vyšehradského pohára hráčov Fehérvár AV19, 4:3 po predĺžení. V prvej tretine sa v 10. minúte po krásnej prihrávke Raenka trafil Novotný a domáci viedli 1:0. O 4 minúty pridal ďalší zásah Dudas, ale hostia v 18.a 20. minúte dokázali zrovnať skóre gólmi Szaba a Gilberta. V druhej tretine sa hral nervózny hokej a napriek veľa vylúčených hráčov gól nepadol. Záverečná tretina priniesla po jednom góle na oboch stranách. Do vedenia išli hostia v 45. minúte zásluhou Stipsicza a za Nové Zámky vyrovnával v 50. minúte Cetkovský. Kedže do konca tretiny sa skóre už nemenilo, diváci si mohli prvý krát v novej sezóne pozrieť predĺženie. V ňom sa po dvoch minútach trafil Kovačevič a tak si HC Nové Zámky pripisujú ďalšie 2 body do tabuľky Vyšehradského pohára.
2. kolo, utorok 22.8.2017, 18:30

4:3 pr.

(2:2, 0:0, 1:1 - 1:0)

Fehérvár AV19

Góly a asistencia: 10.Novotný (Raenko, Prapavessis), 14.Dudas (Salija), 50.Cetkovský (Prapavessis, Kovačevič), 62.Kovačevič (Salija) – 18.Szabó K., 20.Gilbert (Stipsicz, Jyrkkiö), 45.Stipsicz (Kocsis) . Rozhodcovia:: Druga, Bachúrik – Hronský, Kudelová. . Vylúčenia: 5:10 na 2 min. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:1.

Kováč (Pavlas) – Prapavessis, Dudas (A), Raenko, Novotný, Kuchkin (A)– Salija, Kovačevič ©, Cetkovský, Dubinin, Varga – Plášil, Chovan, Tibenský, Rehák, Zbořil – Šiška, Šimek, Dubec, Šimun, Fábry.

Rajna (Kornakker) – Jyrkkiö, Uotila, Kóger ©, Music, Lovecchio – Szirányi, Stipsicz, Luttinen, Latendresse, Gilbert – Harty, Vidmar, Luttinen, Latendresse, Gilbert – Szirányi (A), Stipsicz, Szabó, Erdély, Vincze – Szabó, Kocsis, Reisz, Sárpátki