V úvode prípravy výhra 5:0

Zverejnené 10.8.2017 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Vo štvrtok odohrali Novozámčania prvý prípravný zápas pred sezónou 2017-18. Výber Štefana Mikeša dominoval proti zástupcovi Erste ligy od úvodných minút. Po góloch Kovácsa, Lantošiho, Klenka a dvoch presných zásahoch Tibenského zvíťazilili Nové Zámky presvedčivo 5:0. Nemalý podiel na víťazstve mala aj brankárska dvojica Romančík – Pavlas, obaja odchytali 30 minút.
1. kolo, štvrtok 10.8.2017, 19:00

5:0

(1:0, 2:0, 2:0)

FTC Budapest

Góly a asistencie: 13.Kovács (Vydúrek), 22.Lantoši (Šimek), 39.Tibenský (Šimek, Vidovič), 47.Tibenský (Zbořil, Šiška), 48.Klenko (Kuzmin). Rozhodcovia: Bachúrik Jozef, Druga Norbert. - Hronský Tomáš, Kúdeľová Michaela. Vylúčenia: 4:3.

Romančík (Pavlas) – Šiška, Vidovič, Šimek, Bílek, Kuzmin, Bozhko, Trávniček, Gábor – Tibenský, Šimun, Zbořil – Lantoši, Piačka, Fábry (C) – Slávik, Klenko, Matejov – Šuba, Kovács, Vydúrek

Ševela (Pleszkán) - Lakatoš, Jaborník, Owen, Tuominen, Jaszai, Lengyel, Korbuly, Hietamäki - Bödök, Kolena, Dubek A, Kovács, Fliszár, Tendler A, Németh, Rafaj(C), Szappanos, Virág, Könczei, Renato.