V Banskej Bystrici prehra o gól

Zverejnené 5.3.2017 | Patrik Koči
BANSKÁ BYSTRICA — V nedeľňajšom súboji prvého s ôsmym padlo sedem gólov, z víťazstva 4:3 sa napokon tešili domáci Banskobystričania. Za Nové Zámky sa presadil v 5. minúte Denis Rehák, v 14. minúte Stanislav Kučkin a štyri minúty pred koncom riadneho hracieho času Fredrik Sandgren.
51. kolo, nedeľa 5.3.2017, 17:00

HC05 B.Bystrica

4:3

(3:2, 0:0, 1:1)

Góly a asistencie: 8. T.Surový (Rosandič, Maione), 11. T.Surový (Maione, Hickmott), 15. Kafka (Bortňák, Lunter), 41. Matoušek – 5. Rehák Denis (Čaládi), 14. Kučkin, 56. Sandgren (Svoboda, Rehák). Rozhodcovia: D. Konc, Müllner – P. Šefčík, Synek. Vylúčenia: 2:4. Využitie: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 2343. Strely na bránu: 40:24.

Bacashihua – Maione, Wishart, Sersen, Kubka, Mihalik, Carlsson, M. Rosandič, Grundling – Hickmott, Surový, Buc – Lunter, Bortňák, Kafka – Skalický, Higgs, Handzuš – Matoušek, Češík, Lamper

Lundström – Cardwell, Drtina, P. Maier, Sandgren, Denis Rehák, Makovský, Tábi, Sucharda – M. Paulovič, Kytnár, Saarinen – Kučkin, Š. Novotný, Hujsa – Čaládi, J. Svoboda, McParland – Fábry, Dominik Rehák, Dubec