V Martine prehra o gól

Zverejnené 5.2.2017 | Patrik Koči
MARTIN — V nedeľu od sedemnástej hodiny nastúpili Novozámčania na posledný zápas pred reprezetnačnou prestávkou. Zverencov Štefana Mikeša poslal do vedenia už v 2. minúte Martin Chovan, ktorého pokus od modrej čiary zrazil za Corbeila domáci obranca. Domáci následne vyrovnali v 14. minúte presilovkovým gólom Korostina a v 22. minúte zvýšil na 2:1 Surovka. Novozámčania už vyrovnať nedokázali, na druhej strane už taktiež neinkasoval Lundström, ktorý v 57. minúte zneškodnil trestné strieľanie Vargu a na svoje konto si pripísal celkovo 37 úspešných zákrokov.
44. kolo, nedeľa 5.2.2017, 17:00

MHC Martin

2:1

(1:1, 1:0, 0:0)

Góly a asistencie: 14. Korostin (Galamboš), 22. Surovka (Pokrivčák, Dlouhy) – 2. Chovan (Čaládi, Hujsa). Rozhodcovia: Lokšík, Lauff – Gegáň, Šefčík. Vylúčenia: 1:4. Využitie: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1675. Strely na bránu: 39:27.