Bystrica zvíťazila gólom z predposlednej minúty

Zverejnené 22.1.2017 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — V 42. kole Tipsport ligy privítali čierno-zelení baranov z Banskej Bystrice. Hoci zverenci Štefana Mikeša vyhrávali 2:0, Bystričania v poslednej tretine vyrovnali a následne presilovkovým gólom z 59. minúty rozhodli o svojom víťazstve.
42. kolo, nedeľa 22.1.2017, 17:00

2:3

(0:0, 2:1, 0:2)

HC05 B.Bystrica

Góly a asistencie: 34. Brabenec (Hudec, Sandgren), 35. Saarinen (Kytnár, Cardwell) – 38. Hickmott (Maione), 43. Trukhno (Zigo, Kafka), 59. Zigo (Maione, Trukhno). Rozhodcovia: Milan Adamec, Juraj Konc – Michal Orolin, Matúš Stanzel. Vylúčenia: 6:5. Využitie: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 956. Strely na bránu: 34:38.

Lundström – Sandgren, Čížek, Drtina, Cardwell, Mäkinen, M. Chovan, Sucharda, Maier – McParland, Brabenec, Hudec – Saarinen, Kytnár, Paulovič – Lavrovs, Čaládi, Lelkeš – Fábry, D. Rehák, Tibenský.

Lawson – Maione, Wishart, Luža, Mihalik, Ďatelinka, Kubka, Grűndling, Matushkin – Hickmott, Surový, Buc – Kafka, Zigo, Trukhno – Matoušek, Bortňák, Lamper – Hamráček, Tamáši, Belluš