V predĺžení rozhodol o výhre Saarinen

Zverejnené 27.1.2017 | Patrik Koči
POPRAD — V piatok odohrali od sedemnástej hodiny Novozámčania zápas pod Tatrami, kde zdolali Poprad po predĺžení.

Skóre stretnutia otvoril už v 4. minúte Nick McParland, ktorý za Šúreka dorazil strelu Cardwella. Poprad odpovedal hneď v úvode druhej tretiny zásluhou Zagrapana, no už v 25. minúte poslal Nové Zámky opäť do vedenia Marek Drtina. Popradčania mali dobrý vstup aj do tretej tretine, kedy vyrovnal na 2:2 Ježek. Zápas putoval až do predĺženia, kde v čase 64:59 skóroval z úniku blafákom Ossi Saarinen.

41. kolo, piatok 27.1.2017, 17:00

HK Poprad

2:3 pr.

(0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)

Góly a asistencie: 21. Zagrapan (Henderson, Hvila), 42. Ježek (Svitana, Suchý) – 4. McParland (Cardwell, Brabenec), 25. Drtina (Paulovič, Saarinen), 65. Saarinen (M. Chovan). Rozhodcovia: Lauff, Jura – Riš, Bogdaň. Vylúčenia: 7:4. Využitie: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1278. Strely na bránu: .