Archiv

Posledných 30 článkov

25.2.Novozámčania po olympijskej prestávke neúspešní, nad ich sily hokejisti spod UrpínaBB - NZM 6:2, 50.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverenci Miroslava Macha v nedeľu neuspeli na ľade Banskej Bystrice, v 50. kole Tipsport Ligy prehrali 2:6. O presné zásahy čierno-zelených sa postarali Johan Lorraine a Dominik Rehák.
24.2.Preview pred zápasom HC05 Banská Bystrica – HC Nové ZámkyPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Hokejová Tipsport liga pokračuje v nedeľu svojim 50. kolom. V ňom nastúpia zverenci Miroslava Macha na nepríjemnom ľade v Banskej Bystrici, kde počas dvoch sezón ešte nedokázali zvíťaziť.
18.2.O All Star Cupe 2018 so Štěpánom NovotnýmPatrik KočiBRATISLAVA — Výber slovenskej Tipsport Ligy zvíťazil na sobotňajšom All Star Cupe 2018. Rozhodol o tom záverečný duel, v ktorom Slováci remizovali s tímom českej Tipsport extraligy 4:4.

Vo vynovenom formáte exhibície proti sebe nastúpili výberi nemeckej DEL Ligy, nadnárodnej EBEL Ligy, českej Tipsport ELH a slovenskej Tipsport Ligy systémom každý s každým. Zápasy sa hrali štýlom 2x15 minút.
11.2.Zvolen rozhodol o svojom triumfe v tretej tretineZVO - NZM 6:3, 46.kolo | Patrik KočiZVOLEN — Zverenci Miroslava Macha v nedeľu nastúpili vo Zvolene na zápas 46. kola Tipsport ligy. Hoci po prvej tretine prehrávali už 1:3, v druhom dejstve sa dvomi gólmi dokázali vrátiť do zápasu. V poslednej tretine sa však presadili už len domáci hráči, a to hneď trikrát.
10.2.Preview pred zápasom HKM Zvolen – HC Nové ZámkyPatrik KočiZVOLEN — Pred dvojtýždennou prestávkou odohrajú Novozámčania zápas pod Pustým hradom. Úvodné buly zápasu vo Zvolene je v nedeľu o 17:00.
9.2.Derby pre Nové ZámkyNZM - NIT 4:3, 45.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Krajské derby medzi Novými Zámkami a Nitrou skončilo víťazstvom zverencov Miroslava Macha 4:3 po samostatných nájazdoch. Hoci Nitrania vyhrávali pár sekúnd pred koncom riadnej hracej doby 3:2, v čase 59:59 Eduard Šimun vyrovnal a následne v samostatných nájazdoch rozhodol o dvoch bodoch pre Nové Zámky.
8.2.Preview pred zápasom HC Nové Zámky – HK NitraPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V piatok privítajú Novozámčania na domácom ľade aktuálneho lídra z Nitry. Krajské derby má úvodné buly o 18:30.
7.2.V Košiciach rozhodovali až nájazdyKEE - NZM 3:2, 44.kolo | Patrik KočiKOŠICE — Zverenci Miroslava Macha v stredu nastúpili na zápas 44. kola v Košiciach. Po riadnom hracom čase sa zrodila remiza 2:2, o dvoch bodoch nasledné rozhodovali až nájazdy, v ktorých sa dvakrát presadili hráči Košíc.
6.2.Preview pred zápasom HC Košice – HC Nové ZámkyPatrik KočiKOŠICE — Zverenci Miroslava Macha v stredu cestujú do Košíc, kde od 17:30 nastúpia na zápas 44. kola Tipsport ligy.
4.2.Novozámčania nedokázali prekonať ValentaNZM - TNE 0:2, 43.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverenci Miroslava Macha ťahali aj v piatom vzájomnom zápase s Duklou za kratší koniec. O trenčianskej výhre rozhodli gólom Peter Őlvecký a Juraj Bezúch.
3.2.Novozámčania nezvládli zápas pod DubňomZAH - NZM 3:0, 42.kolo | Patrik KočiŽILINA — Zverenci Miroslava Macha v piatok neuspeli v Žiline, keď prehrali 0:3. V tabuľke ostávajú na ôsmom mieste s osembodovou stratou práve na Žilinu.
3.2.Preview pred zápasom HC Nové Zámky – HK Dukla TrenčínPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverenci Miroslava Macha v nedeľu tradične od 16:00 privítajú na novozámockom štadióne trenčiansku Duklu.
1.2.Preview pred zápasom MsHK Žilina – HC Nové ZámkyPatrik KočiŽILINA — Zverenci Miroslava Macha v piatok cestujú do Žiliny, kde od 18:00 odohrajú zápas 42. kola Tipsport ligy.
30.1.Víťaznú sériu prerušila DetvaNZM - DET 1:4, 47.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverenci Miroslava Macha v utorok nestačili na Detvu, ktorej na domácom ľade podľahli 1:4. O jediný presný zásah Nových Zámkov sa postaral v 54. minúte Eduard Šimun.
29.1.Preview pred zápasom HC Nové Zámky – HC 07 DetvaPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Hokejová Tipsport liga pokračuje aj v utorok. V predohrávke 47. kola privítajú Novozámčania od 18:30 hokejistov Detvy.
29.1.V nominácii na All star Cup aj novozámocké zastúpeniePatrik KočiBRATISLAVA — V nominácii tímu slovenskej hokejovej Tipsport Ligy na All Stars Cup v Bratislave je deväť Slovákov a päť legionárov. HC Nové Zámky bude reprezentovať kapitán Štepán Novotný.
28.1.Dôležité víťazstvo proti BaranomNZM - BB 3:1, 41.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverenci Miroslava Macha v nedeľu vyhrali nad Banskou Bystricou 3:1. O góly bielo-zelených sa postarali Timotej Šille, Milan Hruška a Adam Zbořil.
27.1.Preview pred zápasom HC Nové Zámky – HC05 Banská BystricaPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V nedeľu do Nových Zámkov zavíta aktuálny majster Tipsport ligy, HC05 Banská Bystrica. Súboj s baranmi má úvodné buly tradične o 16:00.
26.1.Preview pred zápasom HK Poprad – HC Nové ZámkyPatrik KočiPOPRAD — Zverenci Miroslava Macha nastúpia v piatok pod Tatrami na zápas 40. kola Tipsport ligy. Úvodné buly na popradskom štadióne je o 17:00.
26.1.Novozámčania vyhrali nad Popradom po nájazdoch, rozhodol SaulietisPPA - NZM 3:4, 40.kolo | Patrik KočiPOPRAD — Zverenci Miroslava Macha cestujú z Popradu s dvoma bodmi po víťazstve 4:3 po najazdoch. V riadnom hracom čase sa presadili Hřebejk, Saulietis a Jurík, v nájazdoch skóroval dvakrát Kaspars Saulietis.
25.1.Tri tipsportligové kolá naplánované počas ZOH 2018 preložili na iné termínyPatrik KočiBRATISLAVA (SITA) - Najvyššia slovenská hokejová súťaž Tipsport liga bude mať počas februárových ZOH v kórejskom Pjongčangu pauzu. Vedenie súťaže totiž presunulo tri kolá.
21.1.Bielo-zelení poskočili na ôsme miestoNZM - LMI 3:2, 39.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V piatok privítali Novozámčania na domácom ľade Liptovský Mikuláš, nad ktorým zvíťazili 3:2. Zverenci Miroslava Macha poskočili v tabuľke na ôsme miesto, práve nad Liptovský Mikuláš.
20.1.Preview pred zápasom HC Nové Zámky – MHK 32 Liptovský MikulášPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V nedeľu privítajú zverenci Miroslava Macha Liptovský Mikuláš, šesťbodový zápas má úvodné buly o 16:00.
19.1.Preview pred zápasom HC 07 Detva – HC Nové ZámkyPatrik KočiDETVA — Zverenci Miroslava Macha nastúpia v piatok pod Poľanou na zápas 38. kola Tipsport ligy. Úvodné buly súboja s Detvou je o 18:00.
19.1.Nové Zámky s troma bodmi spod PoľanyDET - NZM 0:2, 38.kolo | Patrik KočiDETVA — Zverenci Miroslava Macha v piatok uspeli na ľade poslednej Detvy, kde zvíťazili 2:0. O presné zásahy Novozámčanov sa postaral Eduard Šimun a Róbert Varga,Samuel Baroš zlikvidoval všetkých 25 striel súpera a pripísal si prvé čisté konto v novozámockom drese.
18.1.Do útoku prichádza Lukáš Jurík, s novou zmluvou aj Arturs SalijaPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Vedenie klubu vo štvrtok spečatilo príchod 35-ročného centra, ktorý naposledy pôsobil vo Zvolene.
14.1.Trénerská premiéra proti Zvolenu úspešná nebolaNZM - ZVO 1:4, 37.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Novozámčania v nedeľu nestačili na Zvolen, ktorému na domácom ľade podľahli 1:4. O jediný presný zásah bielo-zelených sa postaral Branislav Fábry.
13.1.Preview pred zápasom HC Nové Zámky – HKM ZvolenPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Novozámčania sa v nedeľu od 16:00 môžu presvedčiť, či je príslovie „nová metla dobre metie” naozaj pravdivé. Ich súperom bude HKM Zvolen.
13.1.Do Nových Zamkov prichádza obranca Patrik HusákPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Vedenie novozámockého klubu podpísalo do konca sezóny 2017-18 dvadsaťsedemročného obrancu Patrika Husáka.
12.1.Novozámčania stratili zápas pod Zoborom za päť minútNIT - NZM 5:1, 36.kolo | Patrik KočiNITRA — Zverenci Ladislava Lubinu v piatok od 18:00 nastúpili v Nitre na 36. kolo Tipsport ligy. Po prvej tretine čierno-zelení remizovali 0:0, no v priebehu piatich minút v druhej tretine inkasovali päť gólov a napokon prehrali 1:5. O jediný presný zásah Nových Zámkov sa postaral v 50. minúte Branislav Fábry.