21.11.

Výhra v Supertombole

GM

Silvia Mĺkva vyhrala tretie kolo Supertomboly.

19.11.Preview pred zápasom HC Nové Zámky – MHK32 Liptovský MikulášNZM - LMI 0:4, 21.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverenci Ladislava Lubinu privítajú v nedeľu Liptovský Mikuláš, súboj 21. kola je na programe od 16:00.
19.11.Aktuálne informácie z kabínyPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Vedenie klubu reaguje na otázky fanúšikov ohľadne hráčov HC Nové Zámky.
19.11.Novozámčania vyhoreli na KošarišťanoviNZM - LMI 0:4, 21.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverenci Ladislava Lubinu v nedeľu nestačili na Liptovský Mikuláš. Hoci čierno-zelení vyslali na Košarišťana 45 striel, hosťujúci brankár neinkasoval. Liptáci udreli raz v druhej a trikrát v poslednej tretine, do tabuľky si pripisujú 3 body po víťazstve 4:0.
17.11.Novozámčania nestačili na DetvuDET - NZM 4:2, 20.kolo | Patrik KočiDETVA — Zverenci Ladislava Lubinu v piatok v oklieštenej zostave nestačili na Detvu, ktorej podľahli 2:4. Jediným úspešným strelcom pod Poľanou bol Maris Jass, ktorý dokazal prekonať Viarbitskiho dvakrát.
16.11.Preview pred zápasom HC 07 Detva – HC Nové ZámkyDET - NZM 4:2, 20.kolo | Patrik KočiDETVA — Novozámčania odohrajú po reprezentačnej prestávke zápas Detve. Stretnutie má úvodné buly v piatok o 18:00.
15.11.Dres Nových Zámkov nebude naďalej obliekať Artem DubininPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Vedenie klubu sa dohodlo na ukončení spolupráce s 28-ročným ruským útočníkom Artemom Dubininom.
12.11.Prapavessis už novozámocký dres neoblečiePatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Dres HC Nové Zámky už naďalej nebude obliekať 26-ročný kanadský obranca Matt Prapavessis, ktorý sa rozhodol rozviazať zmluvu na vlastnú žiadosť.
11.11.V Supertombole ďalšia výhraGM

Na zápase NC Nové Zámky - HKM Zvolen v nedeľu sa v Supertombole darilo výhercovi 2. kola, ktorým je Mário Melichárek.

5.11.Novozámčania padli v samostatných nájazdochNZM - ZVO 3:4, 19.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V nedeľu do Nových Zamkov pricestovali rytieri zo Zvolena. Hoci zverenci Ladislava Lubinu prehrávali už 1:3, v posledných troch minútach stretnutia dokázali vyrovnať. V predĺžení gól nepadol, rozhodovalo sa teda v samostatných nájazdoch, kde uspeli hostia gólom Coffmana.
4.11.Preview pred zápasom HC Nové Zámky – HKM ZvolenPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverenci Ladislava Lubinu privítajú v nedeľu od 16:00 rytierov zo Zvolena.
3.11.O víťazstve Nitry rozhodli presilové hryNIT - NZM 4:0, 18.kolo | Patrik KočiNITRA — V piatok nastúpili Novozámčania pod Zoborom na krajské derby s Nitrou, ktorej podľahli 0:4. Slabá efektivita a tri inkasované góly v oslabeniach rozhodli o tom, že 3 body zostali v Nitre. Za domácich trikrát skóroval Mikuš a raz Versteeg.
2.11.Preview pred zápasom HC Nitra – HC Nové ZámkyNIT - NZM 4:0, 18.kolo | Patrik KočiNITRA — Novozámčania sa v piatok stretnú pod Zoborom v krajskom derby s HC Nitra. Zápas má úvodné buly o 18:00.
1.11.Čierno-zelení zdolali Košice 5:3NZM - KEE 5:3, 17.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V stredu od 16:00 nastúpili Novozámčania na domácom ľade proti hokejistom Košíc. Po dobrom výkone zvíťazili zverenci Ladislava Lubinu 5:3.
1.11.Prvá výhra v SupertomboleRedakce

Gratulujeme Alexandre, ktorá vyhrala prvú Supertombolu.

31.10.

SUPERTOMBOLA "HOKEJ NZ".

GM

PRAVIDLÁ HRY – „SUPERTOMBOLA HOKEJ NZ“

31.10.Preview pred zápasom HC Nové Zámky – HC KošiceNZM - KEE 5:3, 17.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V stredu od 16:00 odohrajú zverenci Ladislava Lubinu zápas 17. kola Tipsport ligy, ich súperom budú HC Košice.
29.10.Novozámčania nedokázali skórovať ani v TrenčíneTNE - NZM 3:0, 16.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Súboj pod hradom Matúša Čáka zverencom Ladislava Lubinu nevyšiel. Hoci mali v zápase opticky navrch, z 29 striel bielo-zelených nesmerovala za domáceho Valenta ani jedna. Chyby Novozámčanov potrestal v 27. minúte Gašparovič a v 31. minúte Špankovič. Následne na konečných 3:0 upravil v 58. minúte Hossa, ktorý premenil trestné strieľanie.
28.10.Rastislav Špirko: Uvažoval som, že skončím s hokejom a budem hrávať futbalPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Rozhodoval sa medzi hokejom a futbalom, dva roky hrával v najlepšom univerzitnom klube v Spojených štátoch po boku Zajaca, Stafforda, Toewsa či Oshieho, v roku 2008 úspešne absolvoval trojhodinovú operáciu srdca, vyštudoval manažment popri zápasoch v českej extralige, na Rusko aj napriek niektorým problémom nedá dopustiť. O svojej hokejovej púti nám porozprával kapitán mužstva Rastislav Špirko.
27.10.Novozámčanom nestačilo na strelenie gólu ani 48 strielNZM - ZAH 0:3, 15.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverenci Ladislava Lubinu v piatok prehrali na domácom ľade proti Žiline 0:3. Hoci mali Novozámčania celý čas herne navrch, hostia na čele s fantastickým Tomekom využili dve zaváhania domácej obrany v druhej tretine. Tretí gól strelili hostia počas powerplay Nových Zámkov v poslednej sekunde zápasu.
26.10.Preview pred zápasom HC Nové Zámky – MsHK ŽilinaNZM - ZAH 0:3, 15.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverenci Ladislava Lubinu v piatok privítajú vlkov zo Žiliny. Zápas má úvodné buly tradične o 18:30.
25.10.Trojica hráčov si už bielo-zelený dres neoblečiePatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Vedenie klubu sa dohodlo na ukončení spolupráce s trojicou hráčov. Dres Nových Zámkov si už neoblečie obranca Sabahudin Kovačevič a útočníci Filip Surovka s Edmundom Piačkom.
22.10.Preview pred zápasom HC ‘05 B. Bystrica – HC Nové ZámkyBB - NZM 8:3, 14.kolo | Patrik KočiBANSKÁ BYSTRICA — V nedeľu od 16:00 nastúpia Novozámčania pod Urpínom na 14. kolo Tipsport ligy.
22.10.Novozámčania pod Urpínom neuspeliBB - NZM 8:3, 14.kolo | Patrik KočiBANSKÁ BYSTRICA — Zverenci Ladislava Lubinu v nedeľu nestačili na Banskú Bystricu, ktorej podľahli 3:8. V zápase, v ktorom sa s hokejovou kariérou lúčil bývalý kapitán Nových Zámkov, Michal Hudec, skóroval za bielo-zelených Rastislav Špirko a dvakrát Arturs Salija.
20.10.Novozámčania zdolali Poprad 5:0 a natiahli sériu víťazstiev na štyri zápasyNZM - PPA 5:0, 13.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V piatok privítali čierno-zelení kamzíkov z Popradu. Po presvedčivom výkone zvíťazili Novozámčania 5:0.
19.10.Preview zápasu HC Nové Zámky – HK PopradPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Novozámčania privítajú v piatok od 18:30 HK Poprad.
19.10.Zmluvu podpísal obranca s dlhoročnými skúsenosťami s najvyššou súťažouPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Najnovším prírastkom v kabíne HC Nové Zámky je 35-ročný obranca Michal Novák. Dobre stavaný pravák, ktorý prichádza z HKM Zvolen, podpísal zmluvu na 2 roky s opciou.
19.10.Dmitrij Moňa novou posilou Nových ZámkovPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Vedenie klubu sa vo štvrtok dohodlo na spolupráci s ruským útočníkom Dmitrijom Moňom, ktorý naposledy obliekal dres Jugry Chanty-Mansijsk v Kontinentálnej hokejovej lige.
18.10.Novozámčania s tretím víťazstvom v radeO20 - NZM 1:3, 56.kolo | Patrik KočiPIEŠŤANY — Zverenci Ladislava Lubinu v utorok zdolali HK Orange 20 a pripísali si tretie víťazstvo v rade. O góly bielo-zelených sa postarali Matt Prapavessis a Róbert Varga, pri svojom debute v novozámockom drese skóroval aj Vladimír Škoda.
16.10.Útočné rady posilnil skúsený center ŠkodaPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Vedenie HC Nové Zámky sa dohodlo na zmluve do konca sezóny s 34-ročným českým centrom Vladimírom Škodom, ktorý naposledy obliekal dres Českých Budějovíc. Skúsený útočník by mohol svoju premiéru v novozámockom drese absolvovať už v utorok proti HK Orange 20.