Archiv

Posledných 30 článkov

21.1.Bielo-zelení poskočili na ôsme miestoNZM - LMI 3:2, 39.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V piatok privítali Novozámčania na domácom ľade Liptovský Mikuláš, nad ktorým zvíťazili 3:2. Zverenci Miroslava Macha poskočili v tabuľke na ôsme miesto, práve nad Liptovský Mikuláš.
20.1.Preview pred zápasom HC Nové Zámky – MHK 32 Liptovský MikulášPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V nedeľu privítajú zverenci Miroslava Macha Liptovský Mikuláš, šesťbodový zápas má úvodné buly o 16:00.
19.1.Preview pred zápasom HC 07 Detva – HC Nové ZámkyPatrik KočiDETVA — Zverenci Miroslava Macha nastúpia v piatok pod Poľanou na zápas 38. kola Tipsport ligy. Úvodné buly súboja s Detvou je o 18:00.
19.1.Nové Zámky s troma bodmi spod PoľanyDET - NZM 0:2, 38.kolo | Patrik KočiDETVA — Zverenci Miroslava Macha v piatok uspeli na ľade poslednej Detvy, kde zvíťazili 2:0. O presné zásahy Novozámčanov sa postaral Eduard Šimun a Róbert Varga,Samuel Baroš zlikvidoval všetkých 25 striel súpera a pripísal si prvé čisté konto v novozámockom drese.
18.1.Do útoku prichádza Lukáš Jurík, s novou zmluvou aj Arturs SalijaPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Vedenie klubu vo štvrtok spečatilo príchod 35-ročného centra, ktorý naposledy pôsobil vo Zvolene.
14.1.Trénerská premiéra proti Zvolenu úspešná nebolaNZM - ZVO 1:4, 37.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Novozámčania v nedeľu nestačili na Zvolen, ktorému na domácom ľade podľahli 1:4. O jediný presný zásah bielo-zelených sa postaral Branislav Fábry.
13.1.Preview pred zápasom HC Nové Zámky – HKM ZvolenPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Novozámčania sa v nedeľu od 16:00 môžu presvedčiť, či je príslovie „nová metla dobre metie” naozaj pravdivé. Ich súperom bude HKM Zvolen.
13.1.Do Nových Zamkov prichádza obranca Patrik HusákPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Vedenie novozámockého klubu podpísalo do konca sezóny 2017-18 dvadsaťsedemročného obrancu Patrika Husáka.
12.1.Novozámčania stratili zápas pod Zoborom za päť minútNIT - NZM 5:1, 36.kolo | Patrik KočiNITRA — Zverenci Ladislava Lubinu v piatok od 18:00 nastúpili v Nitre na 36. kolo Tipsport ligy. Po prvej tretine čierno-zelení remizovali 0:0, no v priebehu piatich minút v druhej tretine inkasovali päť gólov a napokon prehrali 1:5. O jediný presný zásah Nových Zámkov sa postaral v 50. minúte Branislav Fábry.
12.1.Zmena na trénerskom postePatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Po piatkovom zápase s Nitrou bol z pozície hlavného trénera HC Nové Zámky odvolaný Ladislav Lubina. Na novozámockej striedačke ho nahradí krajan – Miroslav Mach, ktorý v aktuálnej sezóne viedol HC Slovan Ústi nad Labem. Premiéru na striedačke si odkrúti už v nedeľu na domácom ľade proti Zvolenu.
11.1.Rozlúčkový zápas Mareka Dubca v nedeľu proti KošiciamPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Po sedemnástich sezónach medzi seniormi sa Marek Dubec, odchovanec a dlhoročný hráč HC Nové Zámky, rozhodol ukončiť profesionálnu hráčsku kariéru. Rozlúčkou novozámockej dvadsaťšestky s fanúšikmi bude nedeľňajší domáci zápas s Košicami, ktorý má úvodné buly o 16:00.
11.1.Preview pred zápasom HK Nitra – HC Nové ZámkyPatrik KočiNITRA — Na zverencov Ladislava Lubinu čaká v piatok krajské derby s Nitrou. Súboj pod Zoborom má úvodné buly o 18:00.
7.1.Bielo-zelení podľahli oceliarom po predĺženíNZM - KEE 1:2, 35.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V nedeľu od 16:00 privítali Novozámčania na domácom ľade HC Košice. Rozlúčkový zápas Mareka Dubca priniesol v riadnom hracom čase remízu 1:1, v predĺžení následne Košice rozhodli o víťazstve zásluhou Hovorku. O jediný presný zásah Nových Zámkov sa postaral v 51. minúte Adam Zbořil.
6.1.V Trenčíne prehra 1:3TNE - NZM 3:1, 34.kolo | Patrik KočiTRENČÍN – Čierno-zelení v sobotu nastúpili v Trenčíne na zápas 34. kola Tipsport ligy, v ktorom podľahli Dukle 1:3. O presný zásah Nových Zámkov sa postaral v poslednej tretine Kaspars Saulietis. Už v nedeľu privítajú zverenci Ladislava Lubinu na domácom ľade HC Košice.
5.1.Preview pred zápasom HK Dukla Trenčín – HC Nové ZámkyPatrik KočiTRENČÍN — Zverenci Ladislava Lubinu nastúpia v sobotu od 15:00 pod hradom Matúša Čáka na súboj s Trenčínom.
3.1.Bielo-zelení otočili zápas so Žilinou a zvíťazili po predĺženíNZM - ZAH 5:4, 33.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverenci Ladislava Lubinu v stredu privítali vlkov zo Žiliny. Hostia síce po 2. tretine vyhrávali 4:1, no Novozámčania v poslednej tretine dokázali vyrovnať a v predĺžení gólom Saliju zvíťaziť 5:4.
2.1.Preview pred zápasom HC Nové Zámky – MsHK ŽilinaPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Kalendárny rok 2018 otvoria Novozámčania zápasom proti žilinským vlkom, ktorý odohrajú 3. januára na domácom ľade s úvodným buly o 18:30.
31.12.Veselého Silvestra a všetko najlepšie v novom roku Vám praje Vaše HCFrantišek Sucharda
30.12.Preview pred zápasom HC ‘05 B. Bystrica – HC Nové Zámky Patrik KočiBANSKÁ BYSTRICA — Zverenci Ladislava Lubinu odohrajú pred novým rokom súboj pod Urpínom, v sobotu od 17:00 nastúpia proti Banskej Bystrici, ktorá ťahá sedemzápasovú víťaznú šnúru.
30.12.Rok 2017 zakončený vysokou prehrouBB - NZM 8:1, 32.kolo | Patrik KočiBANSKÁ BYSTRICA — Zverenci Ladislava Lubinu zakončili kalendárny rok 2017 pod Urpínom prehrou 1:8. O jediný presný zásah Nových Zámkov sa postaral v 30. minúte Štěpán Novotný.
28.12.Popradčania odchádzajú s troma bodmiNZM - PPA 2:3, 31.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverenci Ladislava Lubinu vo štvrtok nestačili na Poprad, ktorému na domácom ľade podľahli 2:3. O góly Nových Zámkov sa postarali premiérovo Štěpán Hřebejk a Kaspars Saulietis.
27.12.Preview pred zápasom HC Nové Zámky – HK PopradPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverenci Ladislava Lubinu netradične vo štvrtok od 18:30 privítajú na novozámockom ľade HK Poprad.
26.12.Novozámčania odchádzajú z Liptova s dvoma bodmi, Šimun s hetrikomLMI - NZM 3:4, 30.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverenci Ladislava Lubinu v utorok zvíťazili na Liptove 4:3 po predĺžení. V riadnom hracom čase sa hetrikom prezentoval Eduard Šimun, v predĺžení následne rozhodol Michal Novák.
25.12.Preview pred zápasom MHK 32 Liptovský Mikuláš – HC Nové ZámkyPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Po Vianociach sa zverenci Ladislava Lubinu predstavia na Liptove, kde v utorok od 17:00 nastúpia proti Liptovskému Mikulášu.
22.12.Bielo-zelení doma uspeli s DetvouNZM - DET 3:1, 29.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverenci Ladislava Lubinu v piatok v predvianočnom súboji s Detvou zvíťazili 3:1. O domáce góly sa postaral Róbert Lantoši, Michal Novák a kapitán Jiří Cetkovský. Svoj debut v novozámockom drese si odkrútili Josh Gratton i Kaspars Saulietis.
21.12.Preview pred zápasom HC Nové Zámky – HC 07 DetvaPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Bielo-zelení v piatok odohrajú na domácom ľade zápas 29. kola Tipsport ligy, ich súperom bude Detva. Úvodné buly je o 18:30.
20.12.Ofenzívu vystuží Kanaďan so skúsenosťami z NHLPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Vedenie klubu podpisom zmluvy spečatilo príchod 35-ročného Josha Grattona, ktorý naposledy pôsobil vo francúzskom Epinale, kde zbieral v priemere bod na zápas.
20.12.Novozámčania cestujú spod Pustého hradu bez boduZVO - NZM 4:2, 28.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverenci Ladislava Lubinu v stredu nestačili na Zvolen a na jeho ľade prehrali 2:4. O presné zásahy Nových Zámkov sa postarali Jiří Cetkovský a Eduard Šimun. Najbližší zápas odohrajú Novozámčania v piatok na domácom ľade s Detvou.
19.12.Lotyšskú enklávu v Nových Zámkoch rozšíri Kaspars SaulietisPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Vedenie klubu sa dohodlo na spolupráci do konca sezóny s lotyšským reprezentačným útočníkom Kasparom Saulietisom, ktorý okrem iného reprezentoval Lotyšsko na štyroch svetových šampionátoch.
19.12.Preview pred zápasom HKM Zvolen – HC Nové ZámkyPatrik KočiZVOLEN — Po reprezentačnej prestávke sa zverenci Ladislava Lubinu predstavia pod Pustým hradom. Súboj so Zvolenom je na programe v stredu od 18:00.